Marka

Model

Araç Tipi

Vites

Yakıt

Model : Vites : Araç Tipi : Model : Sorunuz Renk : Sorunuz Çekiş : Sorunuz Yakıt : Sorunuz Fiyat : Sorunuz

Fiat Linea Kiralama Ankara, ile Yeni Linea’ nın çıkışı ile LINEA CLASSIC diye adlandırılan eski Linea makyajlanarak Yeni Linea olarak piyasaya sürüldü. Fiat markasının en çok Kiralanan modeli Linea sadece görünüş bakımında makyajlandı diyebiliriz. Fiat Linea teknik özellikleri ile eski Linea’nın teknik özellikleri arasında neredeyse hiçbir fark yok. Tasarım olarak baktığımızda eski Linea ya göre göze çarpan büyük değişikler ne yazık ki bulunmuyor. En göze çarpan nokta plakalık bagaj kapağına taşınmış.

Yeni modelin arka ve ön kısımlarında krom kaplama kullanılmış ve yeni tampon tasarımı yapılmış. Büyük bir değişiklik olmamasına rağmen bu haliyle eskisinden daha şık bir görüntü sergilediği net. Yeni Linea 4.599 metre uzunluğunda 500 litrelik bagaj hacmine sahip.

Fiat Linea Kiralama Ankara
, Yeni Linea’ da en büyük makyaj iç tasarımda yapılmış ve ön konsol tamamen yenilenmiş durumda. Yeni ön konsol tasarımı eskiye daha kaliteli görünüyor. Ayrıca yeni Fiat Linea kir tutmaz bir sistem kullanılan kumaşlar kullanılmış. 4 camda elektrikli olarak kullanılmış.

5/5 (2 Reviews)

Comments are closed.