Marka

Model

Araç Tipi

Vites

Yakıt

Model : Vites : Araç Tipi : Model : Sorunuz Renk : Sorunuz Çekiş : Sorunuz Yakıt : Sorunuz Fiyat : Sorunuz

Ford Focus Kiralama Ankara, olarak insanlar bir şehirden diğer bir şehire seyahat için hava yolunun kullanırlar ancak gittikleri yerlerde genel olarak bir araca ihtiyaç duyarlar. Bu da Oto Kiralama sektörüne olan ihtiyacı arttırmaktadır. Bu sektör gittikçe yaygın hale gelmektedir. Oto Kiralama’ dan önce kiralanacak oto hakkında araştırma yapılmadır. Öncelikle kiralanacak araç amaca ve ihtiyaca hitap etmelidir. Eğer hem ekonominizi düşünüyor hem de konfor arıyorsanız Ford Focus’ u düşünebilirsiniz.
Bu araç yakıt tüketimi bakımından cebinizin dostudur. Ortalama şehir dışı yakıt tüketimi 3,7 litre ve şehir içi yakıt tüketimi 5,7 litredir. Yaklaşık olarak kilometre başı tüketim 21 kuruşa denk gelmektedir. Görüldüğü üzere Ford Focus sizin bütçenizi zorlamayacaktır. Araçta bulunan 6 ileri vites seçeneği aracın seri bir şekilde hızlanmasında etkilidir ve 0-100 kilometre hıza 12,5 saniyede çıkmaktadır. Araç güçlü yol tutuşuyla beraber keskin virajlarda verdiği güvenle sizi etkileyecektir.
Araç şık iç tasarımıyla sizi şekil yönünden de etkileyecektir. İç ön panel tasarımındaki alçaklık yol görüşünüzü kolaylaştırıcaktır. İç tasarımındaki müzik sisteminin direksiyonda bulunan panel sayesinde kontrol edilebilmesi dikkatiniz dağılmadan güvenilir ve keyifli bir yolculuk sağlamaktadır. Araçta navigasyon sistemi de bulunmaktadır. Navigasyon sayesinde gideceğiniz yere rahatlıkla gidebilir ve bilmediğiniz yerlerde yolunuzu rahatlıkla bulabilirsiniz. Ayrıca araç geniş bir bagaja sahiptir. Bagaj 372 litre olup bir aile için oldukça yeterlidir. Aracın geniş ve konforlu olması yolculuklarınızın rahat geçmesinde oldukça etkilidir. Ford Focus Kiralamak için bu neden ile sizlere fazlasıyla yardımcı olacaktır.
Ford Focus Kiralama Ankara, Burada gösterilen araçlar, söz konusu gruplar için örnek olmaktadır. Malesef size net bir marka veya model taahhüt edemiyoruz. Kiralanacak aracın markası ve modeli kiralama saatindeki uygunluk durumuna göre söz konusu gruba dahil araçlardan biri olarak yetkililerce belirlenecektir.

5/5 (2 Reviews)

Comments are closed.