Marka

Model

Araç Tipi

Vites

Yakıt

Model : Vites : Araç Tipi : Model : Sorunuz Renk : Sorunuz Çekiş : Sorunuz Yakıt : Sorunuz Fiyat : Sorunuz

Hyundai Accent Era Kiralama Ankara, Ekonomik bir Oto Kiralama’ yı tercih edenlerin fazlaca ilgi gösterdikleri araçlardan olan Hyundai Accent Era, 5 yolcu kapasitesi ve büyük bagajı ile uzun yolculuklar için bilhassa tercih nedenidir. Klimalı ve ABS de bulunan araç Altuğ Oto Kiralama hizmetleri ile son derece elverişli fiyatlara kiralanmaktadır. Büyük bagajı ve yakıt tasarrufu ile Türk halkının ilgi odağı olan Hyundai Accent Era tam bir mühendislik harikası dersek abartmış olmayız.
Tipik bir şehir arabası olan bu araç yerden yüksek olmasıyla da çekiciliğinii artırıyor. Sürücü koltuğuna ilk oturduğunuz anda Hyundai Accent Era farkını hissedecek ve ayrıcalıklı olmanın keyfini yaşamak için ilk adımı atmış olacaksınız. ABS, hava yastığı, elektrikli camlar, klima bu araçtaki özelliklerden sadece bazılarıdır. Hyundai Accent Era seçeneklerini değerlendirerek olabildiğince ekonomik bir yolculuk yapma şansına sahip olabilirsiniz. Araç o kadar az yakıyor ki ilk satın alanların ibrenin sorunlu olduğunu düşünüp servise başvurmaları yaşanan olaylardan.

Hyundai Accent Era Kiralama Ankara, Gerek donanımı gerek sürüş kalitesi olsun Hyundai Accent Era her hâlükârda oldukça başarılı bir araçtır. Sınıfındaki diğer araçlara göre performansı daha yüksek olmakla beraber dizaynı da kesinlikle çok şık. Hyundai marka araçlardan bilhassa Accent serisinin çok tutulmasında şıklığın nispetle yakıt tüketiminin rolü de kesinlikle tartışılmaz. Ankara gibi büyük bir kentde bunun önemi yadsınamaz. Sizde Hyundai Accent Era imkânlarını değerlendirin, Ankara’ mızda Hyundai Accent Era konforunu ve ekonomik sürüş keyfini yaşayın.

5/5 (2 Reviews)

Comments are closed.