Marka

Model

Araç Tipi

Vites

Yakıt

Model : Vites : Araç Tipi : Model : Sorunuz Renk : Sorunuz Çekiş : Sorunuz Yakıt : Sorunuz Fiyat : Sorunuz

Peugeot 301 Kiralama Ankara, Access, Active ve Allure olmak üzere 3 donanım seviyesi olan 2015 Peugeot 301′ de en alt donanım seviyesi olan Access’ de bile ESP standart. Bununla yanında ABS, EBD, EBA, çekiş kontrol sistemi ASR, sürücü ve yolcu hava yastığı, far yükseklik ayarı, yükseklik ayarlı direksiyon simidi, manuel klima ve polen filtresi, AUX girişi, yol bilgisayarı ve 15 inçlik kapaklı sac jantlar gibi donanımlar Access donanım seviyesinin önemli ekipmanları olarak ilgi çekiyor.
Active ’de bunlara ek olarak yükseklik ayarlı sürücü koltuğu, konfor tip ön koltuklar, ön koltuklar arkasında eşya cepleri, elektrik kumandalı ve ısıtmalı yan aynalar, elektrikli arka camlar, krom kaplı kapı kolları, çakmak, sis farları, gövde rengi kapı kolları ve aynalar sunuluyor.

En üst donanım olan Allure’ de ise üsteki yazılara ek olarak yan hava yastıkları, deri direksiyon simidi ve vites topuzu, ön koltuklar arasında kol dayama, otomatik klima + polen filtresi, sürücü emniyet kemeri ikazı, piyano siyahı iç kaplamalar ve 16 inç alüminyum alaşım jantlar sunuluyor.

Otomobilde bir Peugeot 301 olarak önde Mc Pherson, arkada torsiyon çubuklu sisteme yer verilmiş. Peugeot yetkilileri süspansiyon sisteminin, tıpkı otomobilin diğer aksamı gibi gelişmekte olan ülkelerin zorlu yolları göz önüne alınarak geliştirildiğini ifade ediyorlar. Süspansiyon gerçekten de çok abartılı olmadıkça darbeleri iyi sönümlüyor ve konforu fazlasıyla iyi. Otomobil üzerine sadece bir defa, o da trafik şartları nedeniyle yanından dolanamadığım, 8-10 cm kadar çökmüş bir mazgalın üzerinden geçmek zorunda kaldığımda arka süspansiyondan biraz gürültü duydum. Bu da oldukçanormal karşılanabilir.
Peugeot 301 Kiralama Ankara, sedan olarak 301 1.6 Hdi 92 HP alt donanım seviyesinde bile yeterli ekipmana sahip. Uygun bir çekiş ve geniş iç mekan sunan otomobil B segmentine hareket getirecek donanım özelliklerinde.

5/5 (2 Reviews)

Comments are closed.