Marka

Model

Araç Tipi

Vites

Yakıt

Model : Vites : Araç Tipi : Model : Sorunuz Renk : Sorunuz Çekiş : Sorunuz Yakıt : Sorunuz Fiyat : Sorunuz

Volkswagen Caravelle Kiralama Ankara, Yolculuklarınızı eğlenceye dönüştürmek için tasarlanan Caravelle’ de olduğunuzu hayal edin. Trafik tansiyonunuzu, günlük dertlerinizi, yorgunluklarınızı Caravelle’ in kapısında bıraktığınızı, onun konforlu dünyasının bir parçası olduğunuzu, ev yolunda ev rahatlığınızı yaşadığınızı hayal edin. Konforla şıklığın yüksek teknoloji ile buluştuğu yeni tasarımı ve güçlü motoruyla Caravelle Altuğ Oto Kiralama Firmalarında…
Ticari araç sınıfındaki Volkswagen Caravelle, 180 beygir gücüne sahip teknolojik motoruyla sizlere başarım üstü bir deneyim sunuyor. Sınıfındaki diğer araçlara göre oldukça hızlı olan bu araç 0 km/H den 100 km/h ye sadece 11,3 saniyede erişerek ne kadar hızlı olduğunu kanıtlıyor.

Araç içi konfor ve güvenilirliğin ön planda tutulduğu Volkswagen Caravelle Kiralama Ankara, hem ön koltuklar hem de arka koltuklar için klima üflemesi yaparak yolculuktan keyif almanızı sağlıyor. Güvenlik için Volkswagen Caravelle ABS, ASR, EBC gibi son teknolojik frenleme sistemine ve EDL Elektronik diferansiyel kilidine sahiptir. Ayrıca fren mesafesini azaltan BAS, yokuş yukarı kalkış yardımı (Hill Holder) sürücü ve yolcular için ön – yan hava yastıkları ve daha çoğu özelliği ile güvenliğiniz için gereken her şeye sahiptir. Yakıt tüketimi olarak sınıfının diğer araçlarına nazaran oldukça pinti davranan Volkswagen Caravelle, bu özelliği ile cep dostu olmaktadır. Dış görünümde estetik bir tasarımla dizayn edilmiştir ve modern dizayna sahiptir.
Caravelle’in yenilenen TDI motorları yüksek tork ve mükemmel gücü temsil ediyor. Yüksek teknolojili TDI motorlar, daha etkin bir sürüş performansı ve düşük yakıt tüketimi ile ekonomi sunuyor. Ayrıca Volkswagen Caravelle araçlarımızda, Havaalanı Transfer, Vip Transfer’ ler gibi ayrıcalıklarımızı sunuyoruz.

5/5 (2 Reviews)

Comments are closed.