Marka

Model

Araç Tipi

Vites

Yakıt

Model : Vites : Araç Tipi : Model : Sorunuz Renk : Sorunuz Çekiş : Sorunuz Yakıt : Sorunuz Fiyat : Sorunuz

Volkswagen Passat Kiralama Ankara, vatandaşların Oto Kiralama şirketlerinden en çok talep edilen araç tipi Volkswagen Passat aracı olmuştur. Volkswagen Passat bölgesinde ve kiralama firmalarında olabildiğince yaygındır. Bunun nedeni ile Passat araçlarının yakıt tüketiminde pinti olması ve konforlu olması gelmektedir.
Ankara Oto Kiralama firmalarında bulunan Volkswagen Passat otomobilleri dizel yakıt tüketimine sahip olup iç donanım olarak olabildiğince teknolojik ürünleri bünyesinde barındırmaktadır. Buna göre Passat araçlarının iç donanımlarında, şehir dışına çıkacak, sürücülere kolaylık sağlaması için yardımcı yol bilgisayarı, sürüş güvenilirliği için EBD fren sistemi ve uzun yolcularda sürücülerin talep ettikleri hız sabitleme uygulamaları bulunmaktadır. Uygun fiyatlara kiralayabileceğiniz bu otomobiller, şoförlü olarak ta tercih edilmektedir.

Volkswagen Passat, Lüks sınıf Oto Kiralama seçeneklerimiz arasında bulunan Volkswagen Passat 5 kapılı olup; 5 yolcu, 2 büyük bagaj ve 2 küçük bagaj kapasitelidir. Ayrıca donanımda full olan bu aracımız tarafımızdan sizlere uygun Oto Kiralama fiyatları ile lüks sınıf Oto Kiralama seçenekleri arasında sunulmuştur. Volkswagen Passat sınıfındaki araç gruplarının içinde yakıt açısından en pinti olan araçtır.

Volkswagen Passat Kiralama Ankara, boyutlarıyla sınıfındaki araçların önüne geçmektedir. Uzunluğu 4769 mm olan aracın genişliği 1820 mm,yüksekliği 1470 mm dür. Bagaj hacminde 565 litre olan Volkswagen Passat büyük boy 3 valiz,orta boy 4 valiz, küçük boy 5 valizi rahat bir şekilde almaktadır. Volkswagen Passat aracımızda 8 hava yastığı, Dijital klima, ABC fren sistemi, EBD, ASR, hız sabitleyici, direksiyondan kumandalı CD çalarlı teyp v.s standart olarak sunulmaktadır. Güçlü iç ve dış tasarım sadece bir haz meselesi olmayıp esas itibariyle aracın çarpıcı görünümünü güçlü ve etkin bir şekilde öne çıkaran çağdaş bir yeniden yorumlamadır.
Volkswagen Passat’ in yeni tasarım dili daha dinç ve daha taze olup şık detaylı çözümleri ile güçlü vurgular oluşturmaktadır. Daha ilk bakışta Passat sizi fetih edecek.

5/5 (2 Reviews)

Comments are closed.