Oto Kiralama Ankara Türkiye’ nin başkenti olması ve en çok sayıda devlet dairelerinin olması ve artık dışarıdan Oto Kiralama’ nın hem özel kurumlar hemde devlet daireleri açısından daha avantajlı bulunmasından kaynaklı Oto Kiralama Ankara’ da diğer şehirlere oranla, rekabetin daha büyük olmasına yol açmaktadır. Oto Kiralama Ankara bu açıdan sektörel avantajlar ve dez avantajlar taşımaktadır. Altuğ Oto Kiralama bu rekabet ortamında Oto Kiralama’ da kendini kanıtlamış büyük bir firma olmanın gururunu yaşamaktadır. Özellikle Ekonomik Oto Kiralama, Altuğ Oto Kiralama’ nın en etkin dalıdır. Sizlere istediğiniz aracı Altuğ Oto Kiralama’ da tanıma fırsatı bulmayı ümit ediyoruz.

Altuğ Oto Kiralama firmasının yöneticilerinin prensiplerinden biri de müşteride kaliteden ödün vermemektir. Biz nasıl siz müşterilerimize elimizden gelen en yüksek kalite ve hizmeti vermek için yoğun çalışıyorsak, müşterimizden de beklediğimiz araçlarımızı kendi araçları gibi dikkatli kullanmalarıdır.
Yapılan bir araştırmaya göre bir kişinin kendi aracı ile kaza geçirme oranı, kiralık bir araçla kaza geçirme oranından çok daha düşükmüş. Bizim için ilk kriter bu yüzden müşteri kalitesidir. 2012′ den beri sektörde ciddi bir gelişme sağlayan firmamız bu prensibi ile ayaktadır. Araçlarımız zaten kaskoludur. Burada amaç malımızı korumaktan çok müşterimizin can korumak yatar. Bu yüzden özen gösterdiğimiz bu konuda Oto Kiralama Ankara’ da ciddiyetini diğer illerimize göre daha iyi korumaktadır. Para Kazanalım da nasıl oluyorsa olsun mantığı ile hiçbir zaman bakmadık. Büyümemizin en büyük sebebi bu prensiptir. Bu yüzden Ankara’ da büyük elçiliklerde çalışan yabancılar, mesleğinde yükselmiş kişilerin bizi tercih etmesine yol açmıştır.

Oto Kiralama konusunda her birimizin kemikleşmiş ön yargıları vardır. Acaba araçlar temiz midir, bakımı yapılmış mıdır, acaba güvenilir midir, kaza yapsak başım belaya girer mi diye bir türlü kıramadığımız önyargılardır bunlar. Oysa doğru adreslere ulaşmak, doğru tercihlerde bulunmak doğru sonuçlar verir ve oluşmuş yargıları değiştirir.
Ankara Oto Kiralama sektörü oldukça hassas bir sektördür. Parayı alıp arabayı müşteriye vermek, bir iki gün sonra da teslim alıp işi bitirmek, gibi basit bir eylem değildir. Hem beşeri ilişkileri göz önüne aldığınızda hem de teknik detayları göz önüne aldığınızda Oto Kiralama’ nın ne kadar hassas bir olgu olduğunu göreceksiniz. Müşteri her zaman uygun bütçe, geniş seçim alternatifi, güler yüz, güven ve tecrübe görmek ister. Bu kriterleri sadece Oto Kiralama sektöründe değil, insan ilişkilerinin, ticari sirkülasyonun aktif biçimde var olduğu her alanda düşünebiliriz. Oto Kiralama Ankara gibi büyük metropollerde daima üstünde hassas durulması gereken bir alandır.

Oto Kiralama hizmetimiz,

Standart kalitede uygun bütçeli araçlardan, lüks araçlara; minibüslerden, şoförlü vip araçlara kadar aklınıza gelebilecek bütün otomobil seçeneklerini kullanım amacına yönelik olarak önünüze sermektedir. Siz yalnızca araç konusunda ne istediğinizi bilin ve söyleyin, size yardım etmek, hayallerinize ortak olmak bizim işimiz. Ankara gibi bir şehir de araçsız kalmanın ne kadar zor olduğunu şöyle bir düşündüğünüzde, Oto Kiralama Ankara firmamızın büyük bir nimet olduğunu göreceksiniz. Son model ve bakımı aktüel olarak yapılan araçlarımız sizi bekliyor…

5/5 (2 Reviews)
Kategori: Kiralama

Comments are closed.